"Forum działkowców"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
(3kB) (3kB) (3kB) (3kB)     (3kB) (3kB)

Poprzedni temat «» Następny temat
Obornik króliczy
Autor Wiadomość
PanRysiul 
stały bywalec

Wysłany: 27-09-2008, 16:54   Obornik króliczy

Mam kolegę który hoduje króliki i w ten sposób pozyskuje od nich obornik. Zaoferował mi że może mi go dać na działkę. Powiem szczerze że do tej pory stosowałem obornik koński. Mam pytanie może ktoś ma już doświadczenie na działce z obornikiem od królików. Jak on się zachowuje, jak go stosować. Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda i może spróbować??? :-? :?:

dachasia 
lider forum

Wysłany: 27-09-2008, 21:37   Re: Obornik króliczy

Obornik króliczy podobno dlatego,że jest suchy i bez zapachu nadaje się do stosowania w szklarniach, inspektach i ogródkach przydomowych.Należy do tzw. oborników gorących, zawierających dużo azotu .Można go stosować tak jak i nawóz ptasi czyli w postaci gnojówki

Tu masz jedna ze stron, która pisze na temat obornika króliczego
http://pl.wikibooks.org/w...5%BCenie/Nawozy

Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Fora ogrodowe: | Forum ROD "Leśny Barcinek" | Forum ROD "Rynia" | Forum ROD Sierosław 3"  | 

Inne fora o tematyce PZD: | Forum-Działkowiec w Polsce | 

Okręgowe Zarządy, PZD: | OZ Bydgoszcz | OZ Gdańsk | OZ Mazowiecki | OZ Podkarpacki | OZ Poznań | OZ Szczecin | OZ Śląski | PZD | 

Strony ROD: | ROD "1000 lecia PP" | ROD "A Mickiewicza" | ROD "Aronia" | ROD "Aster" | ROD "Brzoza Śląska" | ROD "Bugaj"(1) | ROD "Bugaj"(2) | ROD "Bukowina" |
ROD "Bukowina" Gromadzin | ROD "Centralny" | ROD "Czarny staw" | ROD "Czeremcha" | ROD "Dębniki" | ROD "Elektrochem" | ROD "Ina" | ROD "Jacek" |
ROD "Jantar" | ROD "Jarzynka" | ROD "Jaskółka" | ROD "Jutrzenka" | ROD "Kaczorownia" | ROD "Kalina" | ROD "Kazanie" | ROD "Kmita" |
ROD "Kolejarz" | ROD "Krzekowo" | ROD "KS.Dzierżonia" | ROD "Leśny Barcinek" | ROD "M.Drzymały" | ROD "Metalowiec" | ROD "Miłek" | ROD "Modrzew" |
ROD "Mostostal" | ROD "Nad jeziorem" | ROD "Nagietek" | ROD "Olszynka" | ROD "Otowo" | ROD "Partynice" | ROD "Pienista" | ROD "Pod bryzą" |
ROD "Pod kominem" | ROD "Pod lasem" | ROD "Podzamcze" | ROD "Polanki" | ROD "Przylesie" | ROD "Rekreacja"  | ROD "Raków" | ROD "Relaks-Hrubieszów" |
ROD "Relaks-Pruszków" | ROD "Róża" | ROD "Rynia" | ROD "Sarenka 2" | ROD "Sielanka" | ROD "Sierosław 2" | ROD "Sierosław 3" | ROD "Skowronek" |
ROD "Słoneczny Stok" | ROD "S?o?ce" | ROD "Społemowiec" | ROD "Stokrotka" | ROD "Wiśniewo" | ROD "Wilanów" | ROD "Wodnik" |
ROD "Wyspa Pucka" | ROD "Wzgórza Lgińskie" | ROD "Zachęta" | ROD "Zachód" | ROD "Zacisze" | ROD "Zdrój" | ROD "Zetorek" | ROD "Zjednoczenie" |
ROD "Żwirek" | 

Stowarzyszenia Ogrodowe: | Stowarzyszenie Ogród "Biała brzoza" |